DarkZ0ne
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Spo0kye
Admin
Mesaje : 3
Data de înscriere : 17/07/2019
https://dark0one.forumgratuit.ro

Info server Empty Info server

Mier Iul 17, 2019 1:53 am
Buna, sunt Spo0kye_. Am creat acest forum cu scopul de a face mai usoara comunicarea intre playeri si staff. Din catea am vazut pe discord nu ies prea bine cererile de grad asa ca am creat acest forum. In curand nu o sa mai fie facut pe Forum Gratuit si o sa ne cumparam un host proptiu. Daca aveti o problema cu o persoana din staff sau cu un player sau chiar o problema pe server o puteti raporta la sectiunea Reclamatii. Ownerii serverului sunt: MrCookie si Spo0kye_. Serverul mcdarkzone.xyz este deschis din luna iulie anul 2019. Cand am luat eu si MrCookie decizia de a face un server de minecraf. Momentan pe server se joaca foarte putini playeri ce ma face sa cred ca serverul nu va fii deschis foarte mult. Daca nu strangem pana in 2020 macar 50 de persoane care sa joace pe server atunci noi o sa il inchitem o perioada de timp. Nu are rost sa platim hostul ca sa joace 3 playeri pe o singura sectiune. Asa fac un server privat cu acea sectiune.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum